RODO

Kochani,

Z dniem 25.5.2018 zostało wprowadzone RODO czyli ustawa o ochronie danych osobowych. Moje Cadry reprezentowana przeze mnie czyli właściciela, jest jedynym administratorem waszych danych osobowych. Dane osobowe są to dane w postaci Państwa adresu mailowego, imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu, zdjęcia jakie Wam wykonałam na sesji, czy też dane osób niepełnoletnich którymi są Państwo opiekunami prawnymi. Dane są przeze mnie przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach wykonywanej usługi i niezbędne do jej wykonania.
Wasze dane (zdjęcia) są przekazywane do laboratorium, które wykonuje dla mnie odbitki, obrazy, albumy i inne zamówione fotoprodukty.

Wszystko odbywa się tylko i wyłącznie w ramach obsługi Waszych sesji.
Z firmami które ze mną współpracują mam podpisane stosowne zgody zabezpieczające Wasz dane.
Powierzone przez Was dane są przeze mnie przechowywane na komputerze oraz na dyskach zewnętrznych, które są zabezpieczam hasłem.
Cały czas macie prawo wyboru dotyczące publikacji Waszego wizerunku. Możecie wyrazić zgodę lub nie na to, by Wasze fotografie były umieszczone na mojej stronie internetowej mojecadry.pl, na facebooku czy instagramie. Nawet jeśli zgodę wyrazicie, nie musi być ona dożywotnia. W każdej chwili zgodę można wycofać, wystarczy do mnie napisać.
Oczywiście publikacje zdjęć są dla mnie ważne, bo dzięki nim większość z was do mnie trafiła. Mam szansę zaprezentować swój fotograficzny warsztat i to jak się rozwijam. Nigdy nie zmuszam was do publikacji i zawsze mówię, że macie prawo się nie zgodzić. Wasz komfort jest dla mnie najważniejszy.

To wszystko znajdzie się w stosownych dokumentach gdy zjawicie się u mnie na sesji ….