Sylwia & Dominik sesja narzeczeńska - 113A1887a

Sylwia & Dominik sesja narzeczeńska

Dziś zapraszam do świata Sylwii i Dominika, z którymi wymarzyliśmy sobie zimową sesję w krainie śniegu.

To był zdecydowanie dobry dzień na nasze spotkanie. Nadmorski las kolejny raz zachwycił nas swoim pięknem i różnorodnością krajobrazu.
Mroźne popołudnie, piękne promyki słońca – czy mogłoby być jeszcze piękniej? Są takie miejsca, które o każdej porze dnia i roku wyglądają                                                              cudownie. Uwielbiam tu wracać! Czytaj więcej „Sylwia & Dominik sesja narzeczeńska”

Katarzyna & Paweł - 113A5588a

Katarzyna & Paweł

                                       Katarzyna i Paweł to para, która pomimo tego, że miała już wybranego swojego fotografa, to na 3 tygodnie przed swoim ślubem zdecydowała się na zmianę fotografa po zobaczeniu kilku moich zdjęć na facebooku. Było to dla mnie nie lada wyzwanie a zarazem i spełnienie marzeń ponieważ miał to być mój pierwszy ślub w Warszawie. Dziękuję Wam za to Kochani, że mnie wybraliście. W reportażu, który pojawi się już w krótce na blogu zobaczycie wyjątkowy  pierwszy taniec w wykonaniu tej pary. Wszystkiego tutaj nie zdradzę ale wspomnę tylko, że pierwszy raz widziałam takie widowisko. Teraz zapraszam na sesję poślubną nad morzem. Czytaj więcej „Katarzyna & Paweł”

Agnieszka i Adam - foto 1 15baa

Agnieszka i Adam

   Zimowa sesja ślubna to prawdziwa przygoda. Biało, magicznie i bajkowo, taka sceneria często gości na zimowych plenerach. Na sesji plenerowej Agnieszki i Adama śniegu niestety zabrakło ale  za to nie zabrakło pogody ducha i uśmiechu na twarzy a muszę przyznać, że było bardzo, bardzo mroźno. Po kilkunastu minutach myślałam, że palce mi odpadną a młodzi uciekną gdzie pieprz rośnie (:  Pomimo tego  zimowe plenery są wyjątkowe. Mimo mrozu i chłodu na zewnątrz mają w sobie tyle ciepła. Zimowy plener ślubny to prawdziwe wyzwanie – nie tylko dla fotografa, ale i dla Młodej Pary. Ale co tam, takie drobne niedogodności, kiedy efekt jest prawdziwie magiczny i bajkowy. Gdy potem patrzymy na zdjęcia zawsze robi Nam się cieplej. W końcu zabawa podczas sesji jest przednia. Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować panu młodemu, który po 10 min był już zmarznięty na kość. Brawo Adam

Czytaj więcej „Agnieszka i Adam”

Aleksandra i Mateusz - foto 1 24

Aleksandra i Mateusz

    Z Olą i Mateuszem świetnie spędziliśmy czas na tej sesji plenerowej. Przez większość czasu było bardzo cieplutko i wiał przyjemny, jesienny wietrzyk. Ponadto pracowaliśmy w przepięknym akompaniamencie plenerowego koncertu operowego, który odbywał się na tarasie pałacowym. Tym samym stworzył nam wspaniałe zaplecze do romantycznych  spojrzeń i scenerii. Przez to młodzi byli rozanieleni, zresztą widać to w ich spojrzeniach i gestach.
Czytaj więcej „Aleksandra i Mateusz”

error: Treść Chroniona!