Joanna i Łukasz - 113A9671a

Joanna i Łukasz

Joanna i Łukasz to wyjątkowa dla mnie para. Nie tylko dlatego, że są piękni i darzą się wielką miłością, ale też dlatego, że po raz drugi zaprosili mnie na swój ślub, tym razem kościelny jako fotografa. To dla mnie wspaniałe wyróżnienie i zarazem dowód, że warto robić to co się kocha i móc zachowywać te ulotne chwile na fotografii. Zapraszam do galerii Czytaj więcej „Joanna i Łukasz”

Sylwia & Dominik sesja narzeczeńska - 113A1887a

Sylwia & Dominik sesja narzeczeńska

Dziś zapraszam do świata Sylwii i Dominika, z którymi wymarzyliśmy sobie zimową sesję w krainie śniegu.

To był zdecydowanie dobry dzień na nasze spotkanie. Nadmorski las kolejny raz zachwycił nas swoim pięknem i różnorodnością krajobrazu.
Mroźne popołudnie, piękne promyki słońca – czy mogłoby być jeszcze piękniej? Są takie miejsca, które o każdej porze dnia i roku wyglądają                                                              cudownie. Uwielbiam tu wracać! Czytaj więcej „Sylwia & Dominik sesja narzeczeńska”

Katarzyna & Paweł - 113A5588a

Katarzyna & Paweł

                                       Katarzyna i Paweł to para, która pomimo tego, że miała już wybranego swojego fotografa, to na 3 tygodnie przed swoim ślubem zdecydowała się na zmianę fotografa po zobaczeniu kilku moich zdjęć na facebooku. Było to dla mnie nie lada wyzwanie a zarazem i spełnienie marzeń ponieważ miał to być mój pierwszy ślub w Warszawie. Dziękuję Wam za to Kochani, że mnie wybraliście. W reportażu, który pojawi się już w krótce na blogu zobaczycie wyjątkowy  pierwszy taniec w wykonaniu tej pary. Wszystkiego tutaj nie zdradzę ale wspomnę tylko, że pierwszy raz widziałam takie widowisko. Teraz zapraszam na sesję poślubną nad morzem. Czytaj więcej „Katarzyna & Paweł”

error: Treść Chroniona!