Katarzyna i Piotr - 113A9398

Katarzyna i Piotr

 Kaśka i Piotr to mieszanka wybuchowa. Ona – ciągła optymistka, zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania,  nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych. Piotr natomiast do życia podchodzi raczej z dystansem, bynajmniej tak uważam ( :  Gdy przybyłam do ich domu, musiało potrwać kilka chwil zanim mi zaufał i się wyluzował.
Potem już było tylko lepiej. Pogoda była wymarzona. To był jedyny dzień, w którym od rana sypał dość obficie śnieg, o
którym Kaśka marzyła..

Na swoją sesję plenerową Kasia i Piotr zabrali mnie w swoje miejsca z dzieciństwa. Mimo, iż aura tego dnia nas nie rozpieszczała,   był dość mocny mróz do tego opady śniegu i silnie wiejący wiatr, atmosfera była bardzo miła i zabawna.  Sesja była pełna zwierzeń i ciekawych opowiadań związanych z beztroską, dziecięcą zabawą Państwa Młodych. Brawo dla Kasi i Piotra, że dali radę w takich trudnych okolicznościach …

Serdecznie zapraszam do obejrzenia reportażu z tego cudownego ślubu i wesela oraz sesji plenerowej

Czytaj więcej „Katarzyna i Piotr”

Eliza i Bartosz - 113A9152 2a

Eliza i Bartosz

„Zimowy ślub Elizy i Bartosza ogrzała ciepła, rodzinna atmosfera. Niezwykle gościnni i życzliwi rodzice pary przywitali mnie serdecznie w tym dniu. Przepiękny dzień, mimo zimowej pluchy był pełen wzruszeń, uśmiechu i tradycji. Ślub, zarówno jak i przyjęcie, dopracowane było w 100 %. O to kilka klatek z tego wspaniałego ślubu…. Czytaj więcej „Eliza i Bartosz”

error: Treść Chroniona!