plener ślubny nad jeziorem

Karolina & Tomasz

Ta sesja to idealny strzał w dziesiątkę. Po pierwsze, trafiliśmy na wspaniałą pogodę. Słoneczko zaświeciło nam po prostu idealnie. Drugi podpunkt z listy do odhaczenia to fakt, że plener odbył się w dużej części w miejscowości, w której Karolina się urodziła i dorastała. Musze zaznaczyć, że naprawdę świetna z Nich para. Serdecznie dziękuję świadkowi za pomoc w dźwiganiu sprzętu (: a Wam życzę miłego oglądania. Już niedługo na moim blogu znajdzie się również reportaż ślubny tej pary. Już dziś serdecznie zapraszam do oglądania. Czytaj więcej „Karolina & Tomasz”

Izabela i Bartłomiej/reportaż ślubny - 113A0491a

Izabela i Bartłomiej/reportaż ślubny

Ten reportaż zapamiętam na bardzo długo. Swobodna atmosfera i dobre samopoczucie od samego początku. Po prostu NO STRES (: Zarówno Iza, jak i Bartek nie dali się zwariować weselnej gorączce. Na ich twarzach nieustannie odnajdywałam przepiękny, szczery uśmiech. Spojrzenia pełne emocji i miłości to coś, co najbardziej raduje moje serducho. Reszta pozostaje jedynie dodatkiem, która stanowi urokliwe tło dla wspólnego świętowania.

Dziękuję, że mogłam towarzyszyć Wam w tym ważnym dniu. Życzę dużo miłości i samych cudownych chwil Izie i Bartkowi a Was zapraszam do obejrzenia galerii z reportażu. Czytaj więcej „Izabela i Bartłomiej/reportaż ślubny”

Izabela & Bartłomiej sesja plenerowa ślubna - 113A0713a

Izabela & Bartłomiej sesja plenerowa ślubna

Co do był za dzień! Cudowna para, śmiechoty totalne, których fantastycznie było fotografować. Ich miłość i przyjaźń czuć było na całej plaży oraz przez całą sesję plenerową. Miejsce, do którego się wybraliśmy było zupełnie puste i mogliśmy sobie poszaleć do woli. Nikt nikogo nie krępował. Długo tak się nie śmiałam na plenerze ślubnym. Brzuch i policzki każdego z nas bolały (: Zresztą zobaczcie sami (: Czytaj więcej „Izabela & Bartłomiej sesja plenerowa ślubna”

error: Treść Chroniona!