Justyna i Paweł - 113A5484a

Justyna i Paweł

Opinia – 5★

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i świetną współpracę. Muszę przyznać, że nie potrafimy wybrać najlepszego, bo wszystkie są mega, piękne 💕 Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystamy z usług Izy 😉 Iza jesteś najlepszą Panią Fotograf ❤ Widać, że kochasz to, co robisz i są tego niesamowite efekty 😉 Dziękujemy i jak najbardziej polecamy ❤

Edyta i Michał - foto 1 87a

Edyta i Michał

Opinia – 5★

Iza to fotograf z pasją i doskonałym wyczuciem chwil! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm i wspaniałą atmosferę. Chwile z naszego ślubu i później sesji plenerowej zostały przepięknie uwiecznione, widać na nich emocje i wzruszenie, a to wszystko zostało ujęte w naturalny sposób. Szczerze polecamy współpracę z Moje Cadry!

Izabela i Bartłomiej - 113A0713a

Izabela i Bartłomiej

Opinia – 5★

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia 😍 współpraca z Panią Izą to czysta przyjemność, zero niezręczności i dużo śmiechu! Lepszego fotografa na ślub i sesję plenerową nie mogliśmy sobie wymarzyć 😊 pozdrawiamy Cię Izuniu I ściskamy mocno😘

plener ślubny jesienny

Milena i Przemek

Opinia – 5★

Współpraca od samego początku układała się bardzo dobrze, a co więcej była czystą przyjemnością. Iza to osoba z dużym zaangażowaniem, talentem oraz pasją. Bardzo ładnie „chwyta” chwilę. Zdjęcia ze ślubu i wesela rewelacyjne – otrzymaliśmy z mężem doskonale opowiedzianą historię. Natomiast zdjęcia z sesji plenerowej to pełen profesjonalizm! Z czystym sumieniem polecam!

 

Natalia i Bartek | Opinia - 113A3645 1

Natalia i Bartek | Opinia

Opinia – 5★

Cudowne zdjęcia, a fotograf niezauważalny co nadaje zdjęciom efekt zaskoczenia przez co są one jeszcze bardziej wyjątkowe i naturalne.

Magdalena i Jarek | Opinia - 113A0572

Magdalena i Jarek | Opinia

Opinia – 5★

Zdjęcia z naszego ślubu i sesji sa rewelacyjne . Z przyjemnością sie je ogląda. Iza to bardzo profesjonalna osoba . Bardzo kontaktowa. Ma duzo fajnych pomysłów, i lubi to co robi w 100 % sie angażuje i robi wszystko zeby każdemu pasowało. Mozna czuć sie przy niej swobodnie dzieki czemu zdjęcia wychodzą bardzo ladnie. Jeżeli szukacie dobrego fotografa polecam z czystym sercem Ize.

error: Treść Chroniona!